Prawidłowy kolor stolca u niemowląt

Witam, poszukuję usilnie informacji na temat prawidłowego koloru stolca u niemowląt. Mój obecnie 7 miesięczny syn praktycznie od zawsze ma zielone stolce. "po drodze" gdzieś tam pojawiały się inne, jednakże z przewagą zielonych. Od początku był karmiony zwykłym mlekiem, a potem dostał jeden hydrolizat, zmieniony potem na inny. Możliwe, że początkowo spowodowane to było właśnie tymi hydrolizatami jak się później dowiedziałam, a nikt nie powiedział, że przy takim mleku może być zielone i wraz z lekarzem usilnie je zmienialiśmy, aż wreszcie przejście na zwykły Bebilon początkowo przyniosło oczekiwany efekt - na jakiś czas były żółte, jednakże po jakimś czasie znowu stały się zielone. Nie ma bakterii, ige całkowite na poziomie 1,5 IU/ml (co podobno wyklucza alergię), jest wesoły, przybiera na wadze, negatywny wynik badania kału na krew utajoną... Otrzymuję sprzeczne informacje na temat tego czy są powody do obaw, dlatego postanowiłam zadać pytanie tutaj. Oczywiście sprawę konsultowałam z pediatrą, który po badaniu go i wykonaniu wymienionych badań stwierdził, że nie ma powodów do obaw.. Jednakże mnie to nadal niepokoi, dlatego proszę o konsultację i odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Czy było wykonane badanie kalu? Wskazana konsultacja lekarza gastroenterologa dziecięcego