Prawo jazdy a stosowanie antydepresantów

Witam, zażywam antydepresanty oraz leki przeciwlękowe, czy w takiej sytuacji są jakiekolwiek przeciwwskazania do rozpoczęcia kursu prawa jazdy ? Pozdrawiam

Mgr Marta Patoka

Witam.
Najlepiej zapytać lekarza prowadzącego o ewentualny wpływ leków na prowadzenie pojazdu.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

W ulotce dołączonej do przyjmowanych przez Panią leków, znajduje się informacja, czy mają one wpływ na prowadzenie pojazdów i mogą być przyjmowane przez kierowców.

Jeśli zaś ma Pani na myśli psychologiczne, emocjonalne kwestie podjęcia kursu na prawo jazdy - np. radzenie sobie ze stresem - zachęcam do osobistej rozmowy z psychologiem.

Pozdrawiam!