Prawoboczne skrzywienie osi kręgosłupa L-S z rotacją

witam,dostałam opis rtg kregosłupa i tam jest napisane: prawoboczne skrzywienie osi kręgosłupa L-S z rotacją, Przestrzenie międzytrzonowe niezwężone.Co to oznacza?Najpierw miałam ból w biodrze lewym, potem w kolanie też lewym,a teraz mam w łokciu,ogólnie bardzo ciężko jest mi sie podniesc jeśli uklęknę lub przykucnę,muszę wstawać na czworakach.Moja rodzinna powiedziała ze to właśnie kręgosłup promieniuje i zaleciła rtg.Mam 33 lata.Z góry dziękuję za odpowiedź.pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Badanie RTG wskazuje jedynie na skrzywienie kręgosłupa. Proszę udać się do neurologa lub ortopedy w celu dokładniejszej diagnostyki.
Pozdrawiam