Praworotoskolioza i zmiany przeciążeniowo-zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych

Praworotoskolioza=12 stopni. Naturalne przodowygięcie lędźwiowe(lordoza) jest spłycone. Zmiany przeciążeniowo- zwyrodnieniowe w stawach miedzykregowycg. pogranicza L/s i krzyżowo-biodrowych. Koksartoza
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Z wynikiem badania należy zgłosić się do lekarza, który zlecił jego wykonanie. W zależności od występujących objawów klinicznych zostanie wdrożone odpowiednie leczenie i prewencja pogłębiania się opisanych w badaniu zmian (rehabilitacja).