Prawostronna skolioza znacznego stopnia odcinka TH z deformacją
52 latka- wg badań Rtg mam (marzec2015) prawostronną skoliozę znacznego stopnia odcinka Th z deformacją statyczną trzonów kręgowych, zwężenie przestrzeni międzykręgowych i zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych.Kręgosłup lędźwiowy o spłyconej lordozie z przednim punktem podparcia, poziome ustawienie kości krzyżowej. Znacznego stopnia lewostronna rotacyjna skolioza odc.L. Znaczne zmiany zwyrodnieniowo-przeciążeniowe w stawach międzykręgowych. Czy dla mnie będzie korzystna orteza M.059.0

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Na to pytanie można odpowiedzieć tylko po zbadaniu. Sugeruję wizytę u ortopedy.
Pozdrawiam.