Prawostronny niedowład po udarze

witam, chodzi o mojego tatę, ma 66lat, 3 lata temu przeszedł udar, ma prawostronny niedowład. O pewnego czasu (4miesiące) ma ogólnie złe samopoczucie.Tomogr. wykazała krwiaka w zaotrzewnej, przed tomogr. pojawił się duży siniak 10-15 cm w prawym boku w pobliżu krwiaka.Wcześniej tomogr. 14.08.2014r nie pokazała tego krwiaka. pobyt w szpitalu, leczenie przciwólowe. diagnoza guz nowotworowy a nie krwiak. Po powr. ze szpit. tata zaczął narzekać na lewe ramię, pod pachą kolejny siniak.Co to może być

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisaną zmianę zdecydowanie powinien ocenić lekarz podczas bezpośredniej wizyty w oparciu o pełne dane kliniczne!