Prawy jajnik przyrośnięty do ściany z widocznymi pęcherzykami a planowanie ciąży

Witam mam pytanie byłam na wizycie u ginekologa i powiedziała ze mam prawy jajnik przyrosniety do ściany z widocznymi pęcherzykami najprawdopodobniej pałeczki grafa Lewy jajnik zdrowy Czy będę mieć problem z zajściem w ciaze ????. I czy powinnam jak najszybciej się Decydować na dziecko:???

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Pewien problem może się pojawić, ale zawsze jest drugi, który jest w całości prawidłowy.