Prawy płat tarczycy w całości stanowi obszar lito-torbielowaty otoczony obwódką hipoechogeniczną

Panie doktorze proszę o pomoc.Prawy płat tarczycy w całości stanowi obszar lito-torbielowaty otoczony obwódką hipoechogeniczną 32x26x31mm.BAC guzka płata prawego.Niewielka ilość rozproszonych normotypowych tyreocytów,obfity kolid i krew.W sąsiedztwie tętnicy wspólnej prawej drobny obszar hipoechogeniczny ze zwapnieniami 3x2x3mm.Proszę o wyjaśnienie mojego zabiegu,na czym polega i jak bardzo jest niebezpieczny.Dziękuję serdecznie.

Witam , operacja wykonana przez doświadczonego w tego typu operacji chirurga nie powinna stanowić problemu , proponuje poprosić o kilka minut rozmowy chirurga , który będzie Panią operował , pozdrawiam , zż