Preejakulat a prawdopodobieństwo ciąży

Uprawiałam z chłopakiem petting nie było spermy ale był w maleńkiej ilości preejakulat który mógł jakoś wprowadzić ręką. Nie dotykał penisem moich warg sromowych. Mam bóle podbrzusza częsty mocz w małej ilości i bolał mnie troche przy tym pęcherz mialam lekkie mdłości, ale mam strasznie twardy brzuch i kuje mnie czasem po lewej i prawej stronie. Od momentu pettingu mija 14 dzień i miałam wtedy dzień zakończenia miesiaczki. Tzn miałam tylko takie brunatne resztki. Czy to ciąża?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji stwierdzić czy jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę zatem wykonać test ciążowy. Jeśli objawy będą się utrzymywać proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.