Preejakulat, miesiączka a ryzyko ciąży

Witam mam pytanie okolo 5 tyg temu moj chlopak dotykal mnie po lechtaczce i wargach sromowych swoim penisem z prejakulatem,byłam bardzo podniecona.Pozniej robil mi palcowke ale raczej na palcach nic nie mial.Nie bylo zadnego stosunku ani wytrysku do środka.Okres mialam wtedy 11.11 i powinien mi sie zaczac 8.12 a zaczal mi sie 6.12 i trwal tylko 5 dni a zawsze mialam go po 6 dni , cykl zawsze mam co 28 dni.Tylko mój brzuch jest twardy jak go napne i ma dziwny kształt.Czy to po prostu od ćwiczeń?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prawdopodobieństwo ciąży w tej sytuacji jest niskie. Pozdrawiam