Preejakulat na palcach a ryzyko ciąży

Czy istnieje jakieś ryzyko ciąży, jeżeli mój chłopak mógł mieć preejakulat na palcach i przypadkowo przeniósł go w okolice moich narządów rozrodczych? Miałam na sobie spodenki oraz majtki(które były wilgotne), istnieje również możliwość, że miałam dni płodne, choć nie wiem, bo mam nieregularny cykl.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli w jakiś sposób płyn preejakulacyjny przedostał się w okolice pochwy to szansa na zapłodnienie istnieje, szczególnie podczas dni płodnych. Jeżeli byłaś ubrana nie jest to duże prawdopodobieństwo ale nie można takowego wykluczyć.

Jest to mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe.
Zetknąłem się z jednym przypadkiem ciąży pary w ubraniach, bez dotykania, siedziała mu na kolanach, ale był wytrysk.
Partnerka była dziewicą...