Preejakulat na rękach a petting

miałem na rękach preejakulat wytarłem go o łuzko po kilku minutach włazyłem ten palec w macice partnerki czy mozliwe jest zajsce w ciazę?. partnerka dostała okresu w planowanym terminie lecz mówiła ze coś ją bolało w lewym podbrzuszu turz przed okresem jednego dnia bolały ją piersi juz w czasie okresu i w nocy po napiciu się soku pomarańczowego zbierało jej się na wyymioty ale to wszystko w czasie miesiaczki
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

W macice to Pan palców z pewnością nie włożył, co najwyżej do pochwy.
Okres nie jest gwarantem, że nie doszło do zapłodnienia. Partnerka powinna wykonać test ciążowy w celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia.
Jednak ryzyko jest znikome.