Preparat BCCA a tabletki antykoncepcyjne

Witam! Mam pytanie dotyczące BCCA. Czy preparat ten może być w jakikolwiek sposób szkodliwy dla organizmu? I ważniejsze dla mnie pytanie: czy może powodować osłabienie działania tabletek antykoncepcyjnych (Vibin)? Dodam, że intensywnie trenuję na siłowni kilka razy w tygodniu - stąd zainteresowanie BCCA. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam świątecznie, Ania

Witam!
BCCA rozgałęzione aminokwasy, zmniejszają uczucie zmęczenia, mają działanie antykatabolitycznie w komórkach mięśniowych, regenerują mięśnie, w ich skład wchodzą leucyna, izoleucyna i walina, pomagają w powstawaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Leki ,które osłabiają działanie tabletek antykoncepcyjnych to antybiotyki, leki przeciwgrzybicze, leki antypadaczkowe. acyklowir