Preparat na przebarwienia potrądzikowe

Jaki jest najlepszy preparat na przebarwienia potrądzikowe? Dermatolog dała mi próbki Czy Eucerin Dermo Purifyer kojący krem nawilżający i Cetaphil. Który lepszy ? A może jakiś inny ? Biorę tabletki Izotek i wiem że narazie na lasera używać nie mogę.

Dzień dobry,

Podczas trwania kuracji i 6 miesięcy po jej zakończeniu nie można korzystać z zabiegów laserowych.
Obydwa zaproponowane kremy mają silne działanie nawilżające i łagodzące i może je Pani z powodzeniem stosować.

Pozdrawiam