Preparaty na porost zarostu na twarzy

Witam. Czy jest jakiś preparat na porost zarostu na twarzy? Dodam że mam problem głównie w okolicach baków. Marzy mi się gęsty zarost równomierny na całej twarzy i zastanawiam się czy w ogóle są na to jakieś leki? A może kuracja hormonalna, albo coś podobnego? Już sam nie wiem. Mojej dziewczynie podoba się taki gęsty zarost u mężczyzn, mi również. Jest to bardzo męskie moim zdaniem, ale mnie natura nie obdarzyła takim gęstym zarostem na twarzy. Dlatego szukam jakiegoś zamiennika, czegoś co tej naturze trochę pomorze, Może coś takiego już wymyślono. Proszę o nazwę tego specyfiku - o ile istnieje i ewentualne skutki uboczne. Nie chciałbym wyglądać jak człowiek pierwotny. Interesuje mnie preparat, który tylko trochę zwiększy porost włosów na twarzy. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Rzadki zarost u młodego mężczyzny należy diagnozować u endokrynologa. Nie ma skutecznych środków, które go poprawiają.
Pozdrawiam