Preparaty na zatokowy ból głowy

Witam. Przebywam obecnie za granicami kraju. nie moge tym smy udać sie do lekarza.czy jest jakiś lek na zatokowy ból głowy bez recepty dostępny w Polsce ??? dodam jeszcze że mam chore zatoki czołowe.

Zatoki nie bolą to oszustwo reklam medialnych żeby sprzedawać truciznę typu Ibuprom! szukaj innych przyczyn Swoich bólów głowy jeżeli chcesz żyć.