Preparaty powiększające penisa

Witam. Chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat preparatów powiększających penisa? Czy są bezpieczne? czy działają? czy nie beda miały wpływu na późniejsze działanie mojego "sprzętu"? czy to po prostu jakieś sterydy i gdy bede miał 50 lat to juz mi nie stanie? poprostu wszystko na ten temat bo mam 28 lat, bardzo twarde 14 cm. szybko "dochodze" (chyba przez chęstą masturbację) chciałbym żeby stosunek trwał dłużej. Z góry dziękuję za odpwiedź. pozdrawiam

Dzień dobry!

Pański rozmiar członka jest naturalny i prawidłowy, nie ma żadnego powodu, aby ingerować w tą wielkość.
Skuteczna zmiana wielkości członka może odbyć się jedynie na drodze zabiegu chirurgicznego lub leczenia farmakologicznego prowadzonego przez lekarza. Te metody stosuje się jednak u tych mężczyzn, których członek znacząco odbiega od normy zdrowotnej i utrudnia lub uniemożliwia współżycie (np. mikropenis, zaburzenia rozwoju na tle hormonalnym itp).
Stosowanie suplementów diety czy urządzeń jest bezzasadne i nieskuteczne.

Wspomina Pan, że problemem może być raczej wytrysk przedwczesny - krótki czas trwania stosunku i ograniczona kontrola nad momentem wytrysku. W tym obszarze możliwe jest skuteczne i bezpieczne leczenie. W zależności od diagnozy i ustalenia mechanizmu trudności, leczenie zazwyczaj opiera się o farmakoterapię i/ lub psychoterapię.
Z tym tematem może Pan zgłosić się do lekarza seksuologa/ psychologa seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

Witam,
wydaje mi się, że Pan pisze o dwóch sprawach. Jedna to wpływ preparatów na powiększenie penisa - takie preparaty są całkowicie nieskuteczne, nie istnieje żadna metoda - poza chirurgiczną - wydłużenia penisa. Druga sprawa to Pana oczekiwanie co do długości trwania stosunku i w związku z tym dyskomfort z powodu wytrysku osiąganego wcześniej niż czas oczekiwany. Tutaj warto zasięgnąć konsultacji lekarza psychiatry seksuologa albo lekarza urologa, który pomoże dobrać odpowiednie leczenie