Preparaty zwalczające potliwość okolicy pach i stóp

Czy istnieje skuteczny produkt, który by pomagał zarówno na pocenie pach, jak i stóp? Chodzi mi o jeden spacyfik. Dziękuję

Aleksander Ropielewski

Mechanizm pocenia się stóp i pach jest inny (inny rodzaj gruczołów potowych) więc preparaty dedykowane do jednej okolicy nie nadają się do drugiej i raczej konieczne jest stosowanie 2 preparatów. Odradzam długotrwałe stosowanie antyperspirantów, jedynie doraźne.