Pretensje i kłótnie po roku w związku

Spotykam się z nim rok, na początku naszej znajomości wszystko było pięknie, mimo ze wiedzialam ze ma trudny charakter i cięzko się z nim dogadać to jakoś dawaliśmy rade i ja starałam się być wyrozumiała co do jego humorów, ale i on mi tego nie utrudniał aż tak. Od jakiegoś czasu wszystko zaczęło się walić, on uważa że ja przesadzam, ciągle zaczynam kłótnie i mam o wszystko do niego pretensje. Ja jestem strasznie emocjonalna i od razu zaczynam płakać, nie umiem tego powstrzymać,dlaczego?

Witam,
na początku związku zazwyczaj wszystko układa się dobrze. Z czasem, gdy okres pierwszego zauroczenia mija mogą pojawiać się problemy, szczególnie, gdy związek nie opierał się na prawdziwym uczuciu. Jeżeli chcieliby Państwo popracować nad związkiem zalecam wizytę u terapeuty par. Do tego konieczna jest jednak motywacja zarówno Pani jak i Pani partnera. Może też Pani udać się na psychoterapię indywidualną odnośnie Pani emocjonalności.
Pozdrawiam.