Prężenie się dziecka, gdy leży na pleckach

Witam. Chcialbym sie dowiedziec czego objawem moze byc prezenie sie dziecka gdy lezy na pleckach jak rowniez unoszenie glowki w tej samej pozycji. Corka ma 3 miesiace za 10 dni

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, może to być wynikiem jeszcze nie pełnego rozwoju układu nerwowego, jednakże w wypadku zbyt długiego utrzymywania się powyższej sytuacji proszę o konsultację z neurologiem dziecięcym. Pozdrawiam.