Prężenie się i ulewanie u miesięcznego dziecka

Witam, moj miesieczny synek od jakiegos czasu sie spina i prezy jakby nie mogl zrobic kupki i puscic baczka. Masuje mu brzuszek i podaje koperek wloski, czasami espmisan to chwilowo pomoze. Od jakiegos czasu tez zaczal delikatnie ulewac( ale nie codziennie). Karmie go piersia i dokarmiam mm(zmienilam z Nan Pro na Bebiko)czy powinnam przestac karmic piersia i podac mu mm na alergie? Czy to mooze byc alergia na mleko? Staram sie uwazac na to co jem.. Jem duzo nabialu, mleko dodaje do herbaty

Nie dopatrywałabym się tutaj jednoznacznych cech alergii. Czy dziecko ma jakies zmiany na skórze? Ulewanie jest rzeczą naturalną w tym wieku, podobnie jak niewielkie problemy brzuszkowe. Moze Pani spróbować podać także dziecku probiotyk np. BioGaia. Proszę nie podejmować pochopnie decyzji o rezygnacji z karmienia piersią, jest to także najlepszy pokarm dla małego alergika, w razie alergii wymaga tylko przejścia na dietę u matki. Polecam poczytać
http://www.poradnikdlarodzica.blogspot.com/2014/09/skaza-biakowa-narastajacy-problem.html

Pozdrawiam