Prezerwatywa w czasie pierwszego stosunku

Witam mam 19 lat, 3 dni temu po raz pierwszy uprawiałem seks z moją dziewczyną z zabezpieczeniem. Boję sie ponieważ nie mam takiej pewnosci co do prezerwatywy Podczas stosunku wytrysnolem spreme do prezerwatywy siedziała ona w zbiorniczku poszlismy sie dalej kochać prezerwatywa na moim penisie zaczeła pływać (gonić) boję sie o to że mogla moja sperma uciec z zbiorniczka ii wypłynąć z prezerwatywy 2 dni później moja dziewczyna dostala okres , czy jest to normalne . Prosze o zrozumialośc

Kontynuowanie ruchów po wytrysku nie jest bezpieczne.
Prawdopodobnie tym razem nie było prokreacji.
Pozdrawiam. JW, seksuolog.org.pl

Dzień dobry!

Najlepiej po wytrysku przerwać stosunek, zdjąć zużytą prezerwatywę, obmyć członek (jeśli nie ma dostępu do łazienki to np. wilgotnymi chusteczkami) i założyć nową prezerwatywę - a dopiero potem kontynuować zbliżenie.

Pozdrawiam!