Prezerwatywa w pochwie i brak okresu a ryzyko ciąży

Witam.Moja dziewczyna po wizycie u ginekologa w kwietniu zaczęła brać tabletki duphaston(miała bardzo nieregularny okres-czasem nawet co 2 mies.)W czerwcu zakończyła brać tabletki tak jak zalecił lekarz.Gdy współżyliśmy prezerwatywa zsunęła się i została w pochwie.Zanim się zorientowaliśmy wykonałem w niej jeszcze kilka ruchów.Do wytrysku nie doszło. Następnego dnia dostała okres.Miała go również w lipcu(regularny).W tym miesiącu okres spóźnia się już 12 dni.Czy jest możliwe, że jest w ciąży?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciąże przy uszkodzniu lub zsunięciu się prezerwatywy nawet bez wytrysku istnieje. Co stało się później z tą prezerwatywą?? Proszę wykonać test ciążowy.