Prezerwatywy a problemy ze wzwodem

Witam,mam 24lata i mam następujący problem,podczas stosunku,gdy penis jest we wzwodzie zakładamy z partnerką prezerwatywę na niego ale zaraz po wejściu do jej pochwy opada.Próbowaliśmy już różnego rodzaju prezerwatywy i efekt za każdym razem jest ten sam... W czym tkwi problem? Jak sobie z nim poradzić? Pozdrawiam

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji np. dotycząca dotychczasowej historii Pana życia seksualnego, ew. nawyków masturbacyjnych, relacji z partnerką, ogólnego stanu Pana zdrowia itp. Proszę osobiście skonsultować się z psychologiem lub lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!