Próba obciążeniowa w ciąży

Witam, jestem w 17 tygodniu ciąży, miałam przeprowadzaną próbe obciążeniową ponieważ 2 razy na czczo wynik był podwyższony raz 100 potem 98. Dziś odebrałam wynik obciążenia i wygląda następująco na czczo 98 po 2h 105 czy te wyniki są prawidłowe czy beda wymagaly dalszej diagnozy ? Bardzo zastanawiają mnie te wartości na czczo. W moczu rannym pojawiają się ketony lecz w małej ilości 5. Bardzo prosze o odp. Pozdrawiam

witam,
ma Pani objawy nietolerancji glukozy (nieprawidlowy poziom glukozy na czczo)
wskazana byłaby dieta cukrzycowa w czasie ciazy aby unormować poziom glukozy.
ciała ketonowe mogą pojawiać się po dłuższym głodzeniu