Próba samobójcza po rozstaniu

Witam. Mam pytanie.. Mój były narzeczony chciał po raz 2 popełnić samobójstwo.. za drugim razem skoczył z mostu.. możliwe że bedzie kaleką do końca życia.. skoczył bo z nim zerwałam.Jak go wybudzą ze śpiączki farmakologicznej jak mam z nim rozmawiać czy wogóle powinnam się z nim spotkać? chce mu pomóc ale nie wiem jak.. :( prosze o porade.

tu jest wiele trudnych i waznych dynamik.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.zapraszam tez do gabinetu/lub na skypa.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza