Próba wysiłkowa na bieżni ruchomej wg Mod Bruce

Witam Próba wysiłkowa na bieżni ruchomej wg Mod.Bruce.Czas trwania wysiłku-14:23.Pacjent osiągnął 71% założonej czynności serca( wyjściowe tętno-77,max 122/min przy obciążeniu10,OMETS.Wyjściowe CTK-120/80 mm Hg,na szczycie wysiłku-150/80mmHg.Próbę przerwno z powodu zmęczenia,elektro kardiograficznie dodatnia

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani,
sam test jak opisano został przerwany z powodu zmęczenia które to nie pozwoliło kontynuować testu. Natomiast próba jest dodatnia, co oznacza, że wystąpiły u Pani istotne zmiany w pomiarze tzw. odcinka ST w zapisie EKG podczas badania. Wskazują one na chorobę niedokrwienną serca. O dokładną analizę przebiegu proszę zęby udała się Pani do lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam.