Probabiliter adenoma tubualre u 82-latka

Witam Panie Doktorze Wynik badania taty- 82 lata : Probabiliter adenoma tubualre- 4 do 0,2 cm.. Materiał poszarpany. Wzięto wycinek do badania .Jeśli wynik okaże się, że jest wysoki stopień uzłosliwienia, to czy operować. Tata nie chce się zgodzić na zabieg, . Co w przypadku, jesli nowotwór nie będzie usuniety, to czego niedobrego możemy się spodziewać? I czy robić wszystko, by tata poddał się zabiegowi. Pozdrawiam Jola Ł.

Jak na razie nie ma mowy o nowotworze złośliwym a o gruczolaku. To radykalna różnica. Rozumiem Państwa niepokój, jednak to badanie nie wskazuje na konieczność podjęcia radykalnych działań.

Ja nie jestem przepowiadaczem przyszłości!!! Nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie!!! Proponuję jednak przekonać Tatę do leczenia - INNEGO SPOSOBU NIE WIDZĘ!!! zż