Probiotyki przy nieprzyjemnym zapachu okolic intymnych

Od dawna mam bardzo nieprzyjemny zapach z okolic intymnych. Przestrzegał higieny, zmieniając bieliznę a mimo to ciągle go wyczuwam. Jest tak mocny że po 2-3 dn noszenia całe spodnie nim przechodzą i nie nadają się do dalszego noszenia. Chórze regularnie do ginekologa, ostatnie 2 cytologia wykazały 2 gr, wg lekarza stan zdrowia jest prawidlowy. Oczywiście inf o meczach zapachu ale dostała tylko lek Gynalgin który nie pomógł oraz zalecenie probiotykow... Proszę o radę jak to zwalczyć !

Piotr Pilarski

Proszę zgłosić się do ginekologa, możliwe, że konieczne będzie wykonanie posiewu.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa.