Problem biegunki i braku zdrowego wypróżnienia się

Witam, Wraz z wprowadziłem kilku zdrowych produktów do diety pojawił się u mnie problem biegunki i braku zdrowego wypróżnienia się. Który z tych produktów mógł mi zaszkodzić ? Sok z granatu ( 50 ml rano), orzech brazylijski ( 3 do śniadani), suszone morele ( 4 po obiedzie), witamina D3 ( 1 tabletka 1000mg dziennie), miód gryczany. Bardzo proszę o pomoc lekarza specjalisty Pozdrawiam

Dzień dobry, trudno powiedzieć. Teoretycznie każdy z tych produktów mógł spowodować biegunkę i jednocześnie mało prawdopodobne by tak się stało. W pytaniu jest za mało informacji. Należy przyjrzeć się całej diecie. Być może zmieniając sposób żywienia wprowadził Pan dużo więcej błonnika w stosunku do poprzedniej diety i biegunka jest tego efektem. Możliwe, że cierpi Pan na nietolerancję któregoś z nowych składników diety.
Proponuję zacząć od przyjrzenia się ilości błonnika w diecie, to bardzo prawdopodobna przyczyna.