Problem dotyczący powiększania ust kwasem

Witam, mam problem dotyczący powiększania ust kwasem. Robiłam ten zabieg już kilka razy w przeciągu roku i bardzo szybko efekt poprawionych ust znika. Jak to jest możliwe, dlaczego się tak dzieje? Jestem załamana bo efekt podoba mi się tylko przez około miesiąc później jakoś drastycznie efekt znika.. podkreślę, że lekarz który mi to robił podał mi preparat ciut gęstszy dla dłuższego efektu i nic, niestety... Czy coś jest ze mną nie tak, czy powinnam wybrać jeszcze inny preparat twardszy?

Bardziej gesty preparat będzie utrzymywał się dłużej ale jego użycie niesie za sobą ryzyko powstania grudek. Może zmienić producenta kwasu. Czasami tak bywa jak u Pani. Rozwiązaniem jest jeszcze tkanka tłuszczowa.

Witam można zastosować inny preparat o innym składzie i gęstości, najlepiej udać się do sprawdzonego lekarza .Możliwe jest , że lekarz podał zbyt płytko preparat lub zbyt małą jego ilość.