Problem fobii społecznej u 32-letniej osoby

witam,borykam sie z problemem fobii społecznej oraz prokrastynacji,myśle że znam przyczyne ale nie wiem jak to zwalczyc,nie umiem znaleźć motywacji do zmian i nie akceptuje swojej osobowości,żyje z dnia na dzień,jestem szczęśliwa a mimo to wiecznie czegos mi brak co powoduje poczucie braku sensu życia.nie chce dłużej taka być...do tego dochodzą inne zaburzenia i pewnie wszystko na siebie wpływa.prosze o porade.dziękuję i pozdrawiam

Witam, myślę, iż to już czas zgłosić się do psychologa i przyjrzeć się sobie przy pomocy psychoterapii. Można zacząć od wizyty u lekarza psychiatry, który skieruje Panią do psychologa( NFZ) lub poprosić o skierowanie do Poradni Psychologicznej lekarza POZ( NFZ) bądź udać się prywatnie. Pozdrawiam serdecznie.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza