Problem intymny z przerostem warg sromowych mniejszych

mam pytanie mam problem intymny z przerostem warg sromowych mniejszych i chce zrobic to laserowo czy laser CO 2 sie do tego nadaje?

Aleksander Ropielewski

Decyzję powinna Pani podjąć wspólnie z lekarzem wykonującym zabieg. Najważniejsze jest dobre opanowanie konkretnej techniki zabieu przez operatora.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można zdecydować o odpowiednim postępowaniu.