Problem natury seksualnej

Witam. Mam problem natury seksualnej- jakikolwiek seks inny niż oralny mógłby dla mnie nie istnieć. Problem w tym, że moja partnerka zgadza się na taką formę współżycia tylko czasami. Mi natomiast zwykły seks nie sprawia takiej przyjemności. Czy można coś na to zaradzić? Pozdrawiam, Marek z Bydgoszczy.

Dzień dobry!

Warto bliżej zastanowić się, dlaczego akurat seks oralny jest dla Pana tak wyjątkowy, z czego wynika, że sprawia największą przyjemność, a wszystko inne "mogłoby nie istnieć", klasyczny stosunek nie jest tak interesujący. Przyczyn może być bardzo wiele. Proszę osobiście skonsultować się z psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!