Problem od dzieciństwa z bezsennością

Witam, Mam problem od dzieciństwa z bezsennością. Problem tkwi w głowie przez co spać nie mogę i co utrudnia mi funkcjonowanie na co dzień. Chciałabym zwalczyć ten problem i się leczyć. Czy pójście do lekarza psychiatry będzie właściwym krokiem ku temu?

Pójście do psychologa czy do psychiatry będzie dobrym rozwiązaniem. Pomoże zrozumieć swój problem i ukierunkować dalsze kroki pomocy.
Pozdrawiam.

Witam. Może spróbować Pani najpierw wybrać się do Kliniki Zaburzeń Snu. Wizyta u psychiatry też jest dobrym pomysłem, choć może najpierw wybierze się Pani do psychologa. Pozdrawiam i życzę powodzenia!