Problem po stosunku waginalnym w prezerwatywie z prostytutką

Stosunek waginalny w prezerwatywie z prostytuka. Witam. Miałem kontakt seksualny wyżej opisany. Stosunek trwał do 10 min a później jeszcze dotykała go dosyć mocno ręką. Również w prezerwatywie. Ale po czym zaprzestalem. Zdjalem i wyszedłem. Wykonałem testy po 5 dniach mykologiczne pod względem rzerzaczki, kandyzozy, grzybow itp - ujemne. Ze względu na stan zapalny czlonka. W moczu wyszły erytrocyty 10-15 częściowo wylg. I świeże. W dniu 15 od zdarzenia wykonałem test w pkd 4 generacji na hiv. Ujemny. W 20 również na hiv, chlamydia i kile - ujemne. Oraz w dniu 29 znowu w pkd na hiv. (czwartek) wynik ujemny. Dzisiaj (pon) dopadła mnie grypa. Wcześniej pobolewalo tylko gardło. Teraz mnie totalnie rozłożyło. 37.6 stopni. Bóle mięśni gardla głowy. Pytałem Pani w pkd i stwierdziła że to niemożliwe że w czwartek wyszedł ujemny a dzisiaj wirus spowodował objawy. Jednak chciałem również zapytać tutaj bo strasznie się wystraszylem. Wyczytałem na forach również angielskich że taki test po 20 dniach a w moim przypadku 29 również jest wysoce wiarygodny i po takim czasie w teście 4 generacji wyniki raczej nie ulegają zmianie. Proszę o opinie. Dodam że brałem antybiotyk unidox na sprawy związane z członkiem że względu na stan zapalny przez 17 dni. Stan zapalny praktycznie znikł. Erytrocyty zmniejszyły się do 3-5 tylko świeżych.

witam, myślę że nie ma się Pan o co martwić i można wykluczyć potencjalne zakażenie