Problem podczas stosunku u homoseksualisty

Witam, zwracam się z pytaniem, które zapewne już padło. Jestem gejem i mam stałego partnera, za każdym razem gdy się kochamy mam ochotę, żeby mój partner "wszedł" we mnie i tu powstaje problem! Nie jest w stanie wejść, ponieważ jestem zbyt spięty, nie potrafię się rozluźnić. Drugą rzeczą jest mój przedwczesny wytrysk oraz krótki wzwód. Bardzo proszę o pomoc gdyż nie mogę zadowolić w pełni swojego partnera od 3 miesięcy.

Dzień dobry!

Seks analny dla większości osób wiąże się z różnego rodzaju trudnościami, ponieważ odbyt nie jest naturalnie przeznaczony do współżycia - jest mniej elastyczny i nie posiada naturalnego nawilżenia. Zawsze warto nastawić się na stopniowe poznawanie tej formy współżycia, dać sobie czas i cierpliwość. Jest Pan osobą młodą, rozpoczynającą dopiero życie seksualne, a czas trwania związku stosunkowo krótki - podobne trudności są więc naturalne.
Zachęcam do lektury licznych artykułów na portalach medycznych, seksuologicznych i psychologicznych dot. seksu analnego.
Podobnie czas trwania stosunku - wytrysk przedwczesny można zdiagnozować po dłuższej rozmowie i zebraniu większej ilości informacji. Jednocześnie istotne, od jak dawna i na ile regularnie współżyje mężczyzna.
Zachęcam do samoakceptacji, stopniowego zgłębiania wiedzy o swojej seksualności, a w razie dalszych wątpliwości w przyszłości - osobistej konsultacji z seksuologiem.

Pozdrawiam!