Problem przy oddawaniu stolca
Witam, mam wstydliwy problem a mianowicie przy oddawaniu stolca coś trochę wyskakuje na zewnątrz, obawiam się że to może być kawałek jelita. Kiedyś byłem jeszcze głupi i wsadzałem sobie dość sporą plastikową zabawkę do odbytu. Chciałbym zbadać stan mechaniczny moich jelit, aby nie gryźć się tymproblemem całe życie, tylko nie wiem jak.... Czy można to zrobić jakimś badaniem, a jak tak to jakim? Z tego co ja czytałem, to chyba jedynie RTG jamy brzusznej, prawda?

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane chorobą hemoroidalną. Wskazana jest wizyta u specjalisty chirurga. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.