Spuchnięcie w pochwie

Witam,
wyczuwam zgrubienie, gdy wkładam palec do pochwy. Jedno jest jak spuchnięcie, a drugie- głębiej to coś dziwnego. Nie umiem tego wyjaśnić. Co to może być?

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Subiektywne odczucia z wkładania palców do pochwy mogą być dość zaskakujące. Trudno mi powiedzieć co ma Pani na myśli. Jeżeli opuchnięcie pojawiło się nagle to należy się udać do ginekologa. Przypuszczam jednak, że opisuje Pani fizjologiczną budowę pochwy, będąc zaskoczona jej budową.

Pozdrawiam serdecznie!