Problem suchej skóry twarzy u 26-letniej kobiety

Witam Mam problem z sucha skora twarzy ktora charakteryzuje sie suchym naskorkiem , zaczerwienieniem oraz pieczeniem. Staram sie dbac o nia jak najlepiej jednak od pewnego czasu zaczely sie pojawiac plykie blizny zanikowe. Szukalam pomocy u specjalistow jednak kazdy mowil co innego robilam badania na tarczyce , ANA a takze cukier i zelazo , Wyniki wszystkie wyszly w porzadku. Ostatnia diagnoza to robakowaty zanik skóry jednak nie zostalo to w zaden sposob potwierdzone. Co robic ????

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest udzielać jakichkolwiek rad, tylko na podstawie powyższego opisu. Aby móc coś więcej powiedzieć należałoby uzyskać więcej informacji, a przede wszystkim obejrzeć zmiany skórne i wykonać badanie lekarskie. Mogę jedynie polecić udanie się do dermatologa lub reumatologa.