Problem tkanki tłuszczowej na brzuchu

witam, mam 33 lata, 157wzrostu ważę ok 54kg, moim problemem jest głównie tkanka tłuszczowa na brzuchu( obwód 74-75cm) jakie produkty powinnam ograniczyć a jakie można spożywać? mala aktywność fizyczna ( tylko rower 2x w tyg), ile węglowodanów, białka i tłuszczu mogę spożyć w ciągu doby?

Szanowna Pani,

Przede wszystkim nalezy zmienić rodzaj ćwiczeń.
Rower nie sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej na brzuchu. Bardziej wskazany jest basen, fitness.

Optymalna masa ciała dla Pani to 48- 50 kg.
Nie mam żadnych informacji jak dotychczas się Pani odżywiała.
Przede wszystkim należy wyeliminować błędy żywieniowe, regularne spożywać posiłki.

Kaloryczność diety powinna wahać się w zakresie 1200 - 1500 kcal.
Polecam wizytę u dietetyka, który dokładnie omów dietę dla Pani po przeprowadzeniu wywiadu.
Proszę zapoznać się z poniższym artykułem:
http://portal.abczdrowie.pl/zasady-zdrowego-odchudzania
http://portal.abczdrowie.pl/bilansowanie-zdrowej-diety

Pozdrawiam,
Aneta Kościołek