Problem w kontaktach z mężczyznami - jak nabrać odwagi?

Dzień Dobry, Mam na imię Barbara i mam 32 lata. Mam pewien problem który bardzo mnie męczy. Chodzi o to że gdy widzę przystojnego faceta to dzieje się ze mną coś trochę dziwnego. Nie mogę pozbierać myśli, nie mogę się skupić mam totalny "chaos w głowie". Jestem panna, nie mam dzieci ani partnera. Nie dążę do związku, nie szukam tego ale mimo to jest to silniejsze ode mnie i nie potrafię sobie z tym poradzić. Wiem że może to wydawać się trochę "głupie" zwłaszcza w moim już wieku ale ja przez to cierpię. Męczą mnie natrętne myśli itp. Bardzo proszę o pomoc, czemu jest to aż takie? Czy są to jakiegoś rodzaju problemy emocjonalne? Bardzo Dziękuję.

Witam Panią, na miłość nie ma wieku. Poznawać nowych ludzi można w każdym etapie swoje życia. Proponuję jednak aby zgłosiła się Pani do psychoterapeuty i serdecznie z nim porozmawiała, ponieważ nie rozwiąże Pani sama tych problemów. Życzę powodzenia. Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl