Problem w relacjach interpersonalnych, strach przed rozmową i szybkie denerwowanie się

Witam, mam problem z ktorym nie jestem w stanie sama sobie poradzic :( Okres szkolny gdzie ciagle traktowano mnie jako odrzutka, szykany, nasmiewanie itp, w sumie troche negatywnych doswiadczen sie nazbieralo. Dzis bedac juz dorosla mam problem w relacjach interpersonalnych, poczucie kontroli w zasadzie boje sie rozmawiac z ludzmi szybko sie denerwuje przechodzi mnie fala goraca i zimne dlonie. W pracy rowniez jestem spieta, mam wrazenie, ze nienawidze ludzi szczegolnie mezczyzn. Pomocy!!!

Dzień dobry!

Udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Proszę zgłosić się do psychologa w swojej okolicy i rozpocząć leczenie psychoterapeutyczne. W Poznaniu mogę polecić np. Ewę Stankowską.

Pozdrawiam!