Problem w relacjach z chłopakiem a narkotyki

Mam 20 lat, jestem z chłopakiem 2.5 roku. Związek się sypie, ciągle się klocimy bo ja nie akceptuje jego palenia trawki. Było wiele wersji że nie skończy z tym, kiedy związek się prawie rozpadł powiedział, że dla mnie jednak skończy. W tym problem ze ja juz nie ufam, kłótnie o to były od samego początku. Ja nie jestem sobą, nie potrafię się śmiać, cieszyć i ufać. Czy ja potrzebuje już pomocy psychologa, skoro nie potrafię ufać i być szczęśliwa osobą?

Szanowna Pani, myślę że lepiej porzucić taką osobę zamiast trwać w toksycznym związku