Problem w relacjach z mężem rok po ślubie

Witam mam problem z męzem, jestesmy dopiero rok po slubie a juz chcemy rozwodu, mąż przestał sie starać, nie szanuje mnie, kilka razy podniósł na mnie ręke, wiele razy twierdził że sie zmieni ale to trwa pare dni i znow wraca do rzeczywistości, chciałabym zeby sie zmienił ale on uważa ze to ze mna jest problem, ja juz sie zamknelam przed nim, nie rozmawiamy, czekam na wizyte u specjalisty by złozyc papiery rozwodowe.

Przed podjęciem decyzji o rozwodzie zawsze wskazane jest rozpatrzenie możliwości separacji i podjęcie się terapii, której celem nie musi być obowiązkowo zapobiegnięcie rozpadowi związku ale być może doprowadzenie do sytuacji w której będą Państwo w stanie wyjaśnić sobie powody Państwa kryzysu. Jest to szczególnie ważne dla sukcesu Państwa przyszłych związków.

Dzień Dobry Pani,

Nikt nie ma prawa "podnosić" ręki na Panią.
mam zbyt mało informacji, co tak naprawdę jest przyczyną państwa trudności i scysji w relacji.

Gdyby miała Pani życzenie ze mną porozmawiać, byłabym pani pomocna.
Zapraszam do kontaktu na Skype, lub telefonicznego.

Życzę Panu tylko satysfakcjonującego związku,
Irena Mielnik-Madej
Tel. 502 749 605