Problem w ustaleniu ojca dziecka

Witam mam pytanie 26.02.2013 spalam z chlopakiem tylko raz a 28 lutego dostalam okres a potem zaczelam sie spotykac z innym chlopakiem ktory jest bez jednego jadra i z nim tez sie kochalam a 26 marca juz okresi nie mialam i mam problem kiedy zaszlam;( bardzo prosze odpisac

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych danych określić kiedy zaszła Pani w ciążę. By to ocenić - wskazać bardziej prawdopodobny stosunek koniecznie należy znać aktualny wiek ciąży, termin porodu, długość cyklu, itd.