Problem z 16-letnią córką, która źle sypia, jest płaczliwa i odczuwa smutek bez powodu

Dzień dobry. Mam problem z córką 16 letnia ostatnio żle sypia jest płaczliwa i czasem odczuwa smutek bez powodu ,coś wspominała że pogotszył się jej apetyt . Kiedy mi o tym powiedziała to zrobiłyśmy test internetowy na depresję i rada była taka że powinna skontaktować się z psychiatrą.PROSZĘ O POMOC.Ponieważ napewno nie zgodzi się pójść do przychodni psychiatrycznej.Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do Poradni Psychologicznej lub Poradni Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży; bądź prywatnie umówić się na wizytę z psychologiem.