Problem z alkoholem u 28-latka

Witam:) Mam 28 lat i sam juz nie wiem co sie dzieje.zawsze smialem sie z alkoholizmu mowilem ze takie cos nie istnieje i nie bralem pod uwage slowa alkoholik mowilem kto to?napewno nie ja.sa dni ze nie pije mialem przerwe 3 miesiace i bylo ok.dlatego pozniej znowu wypilem wodke bo pomyslalem tyle przerwy to moge wypic.i znowu po wypiciu mialem odciecie i lezalem pozniej nie przytomny i potem glupoty robilem i uzywalem zlych slow do bliskich i kolegow.jestem alkoholikiem czy poprostu nie moge pic

Dzień dobry,

Proszę skorzystać z osobistej konsultacji u lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty (np.: w Poradni Leczenia Uzależnień), ponieważ Pana objawy mogą być diagnozowane wyłącznie w kontakcie osobistym ze specjalistą.

Czy ma to wielkie znaczenie. Alkoholik po prostu nie może pić.
Warto podjąć zdecydowane kroki. Dokładną diagnozę może postawić tylko specjalista psychoterapii uzależnień lub lekarz psychiatra. Oni też podpowiedzą co robić dalej. proszę nie zwlekać.