Problem z alkoholem u 46-latka

Mam problem z alkoholem. Obecnie nie stać mnie na prywatne leczenie. Zgadzam się na opisanie mojego przypadku w publikacjach. Jestem, lub byłem człowiekiem interesu i straciłem wszystko przez błąd sędziego sądu. Pozbawił mnie majątku, rodziny i marzeń. Chciałbym opisać swoją historię, ale najpierw muszę się pozbyć problemu. Czy ktoś mi pomorze?

Witam. W Polsce jest wiele, bardzo wiele ośrodków oferujących terapię odwykową w ramach NFZ. Proszę zgłosić się na taką terapię. Taka sytuacja, w której Pan ma podjąć swoją psychoterapię, a w zamian "zapłacić" dobrym materiałem do kazuistyki, od razu ustawia relację terapeutyczną bardzo przedmiotowo, a to może źle wpłynąć na przebieg terapii. Proszę korzystać z tego co oferuje NFZ. Pozdrawiam