Problem z alkoholem u chłopaka a bezradność w związku

Witam mam problem z chłopakiem który ma problem z alkoholem wielokrotnie z nim rozmawiałam prosiłam straszylam ze odejdę i zabiorę dziecko ale to nic nie skutkoje dla niego ważniejsze jest picie i koledzy naprawdę nie wiem co mam robić jestem bezradna chce mu pomoc i chce ratować nasz związek ale coraz bardziej mam większe przekonanie ze to nie ma sensu mamy dwuletniego synka i niechce żeby dziecko cierpialo a najbardziej to ono ucierpi na tym wszystkim i chce go chronić ale czy mi się uda ...

Powodzenia

Witam. Warto ratować siebie i syna. Jeżeli mąż przejdzie terapię odwykową i będzie utrzymywał trzeźwość, wówczas można (bardzo ostrożnie) myśleć o odbudowaniu relacji. Ale nie wcześniej, i tę pracę powinien wykonać w większej części Pani partner, a nie Pani. Pozdrawiam